O nas

Wedding Planner

… i żyją długo i szczęśliwie

Dawno, dawno temu, za wieloma górami, gdzieś pomiędzy oceanami, pewien chłopak i pewna dziewczyna spojrzeli sobie w oczy zupełnie inaczej niż w oczy kogokolwiek wcześniej… Tak zaczęła się miłość tak wielka, że zechcieli być ze sobą już zawsze. Zapragnęli wziąć ślub. I najlepiej, by był jak z bajki.

Właśnie dla takich wyjątkowych Par, które mają swoje ślubne marzenia, tworzymy wyjątkowe uroczystości. Z niezwykłą dbałością o szczegóły, z pasją i zaangażowaniem kreujemy chwile, które na zawsze mają być dla Was wspaniałym wspomnieniem. Planujecie wesele polskie a może międzynarodowe? Ekskluzywne czy czarujące prostotą? Powiedzcie nam, co jest dla Was najważniejsze. Konsultant ślubny zamieni Wasze marzenia w najpiękniejsze wspomnienia.

Kilka słów o pracy konsultantów ślubnych

Kiedy 10 lat temu (2009) zakładałam GLAMOUR EVENT, nawet się nie spodziewałam, ile wyzwań mnie czeka. Ani Pary Młode, ani usługodawcy nie byli gotowi na taką rewolucję, jaką jest współpraca z kimś, kto ma wizję tworzenia wyjątkowych, dopracowanych w szczegółach ślubów i wesel. Jako wedding planner przecierałam więc szlaki, latami odmieniając podejście do organizacji wesel. Dziś uroczystości ślubne wyglądają zupełnie inaczej, a ja z dumą mogę te 10 lat podsumować mówiąc, że warto było. Praca moja i mojego zespołu wymaga wielu starań, uważności, umiejętności organizacyjnych i bez liku innych kompetencji. Nie ma jednak dla mnie większej satysfakcji, niż ta płynąca z pewności, że jest ona źródłem niepowtarzalnej i czystej radości Pary Młodej.

Karolina Ostachowicz

Wedding planner – kurs, szkolenie

Osobom zainteresowanym pracą jako wedding planer oferujemy profesjonalny kurs, przygotowujący do pracy w zawodzie. Szkolenie kładzie nacisk na zdobywanie doświadczenia w praktyce i poznanie sztuki organizowania wesel od podszewki. Konsultant ślubny to wymagający zawód, dający równocześnie ogromną satysfakcję. Jeśli wciąż szukasz zajęcia dla siebie, a jesteś osobą komunikatywną, pełną pasji i pomysłów – zapraszamy!
Kurs organizowany jest m.in. w Katowicach, Krakowie i wielu innych miastach. Więcej informacji można uzyskać w zakładce „Szkolenia”.

Poznajmy się bliżej

Karolina Ostachowicz

Karolina Ostachowicz

Jestem pomysłodawczynią i założycielką agencji ślubnej GLAMOUR EVENT WEDDING PLANNERS, agencji OrganizujemySlub.pl, SlubSymboliczny.com.pl a także inicjatorem agencji kreatywnej SesjeStylizowane.pl. Jestem członkiem elitarnego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, zrzeszającego najlepsze agencje ślubne z całego kraju.

Jako założycielka i trenerka Akademii GLAMOUR EVENT (wpisanej do Rejestru Instytucji Szkoleniowych - 2.24/00401/2017), od 2017 szkolę nowe zastępy konsultantów ślubnych, dzieląc się swoim doświadczeniem. Co ważne, szkolenia uzyskały rekomendację Polskiego Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych.

Wielokrotnie na zaproszenie uznanych mediów, miałam zaszczyt występować w roli eksperta ds. ślubów i wesel. Gościłam m.in. w Dzień dobry TVN, TVP Katowice, Polskim Radio Kraków, na łamach Forbes Travel itp.

Jestem marzycielką mocno stąpającą po ziemi. Zakochałam się w organizacji ślubów i wesel już w 2000r., kiedy to miałam okazję pracować przy organizacji niezwykłych uroczystości weselnych w Stanach Zjednoczonych. Uwielbiam przecierać ścieżki i szukać niekonwencjonalnych rozwiązań. Nie rzadko staję na głowie, aby móc zrealizować teoretycznie niemożliwe. Jestem miłośniczką jogi, która pozwala mi znaleźć równowagę, spokój i uważność w niezwykle wymagającej, wielowątkowej i pełnej emocji pracy. Lubię aktywnie spędzać czas, dobrą fotografię i zdrową kuchnię.

Milena Wocial

Milena Wocial

Sympatia do organizacji ślubów i wszelkich eventów dojrzewała we mnie od lat. Dla Młody Par tworzę niepowtarzalne stylizacje oddające indywidualny charakter ich uroczystości. Jestem doskonałą słuchaczką, pełną empatii i kreatywnych pomysłów. Jako detalistka i estetka, uwielbiam klasykę i minimalizm. Dobrze również czuję się mieszając gatunki. Stale głodna doświadczeń z wielką chęcią tworzę oryginalne stylizacje. Profil dotyczący kreowania wizerunku oraz wszelkie szkolenia, obudziły w mnie pokłady pomysłowości i inwencji twórczej.

Podróże, poznawanie nowych kultur i osobowości, to coś co niezmiernie mnie inspiruje. Uwielbiam wąskie, pełne klimatu uliczki, francuską muzykę oraz chałwowego parfait! W czasie wolnym wybieram jogę, teatr i dobry kryminał.

Chcesz wiedzieć więcej?

  • Uwielbiamy personalizować uroczystości. To nasza pasja. Przywiązujemy dużą wagę do detali, bo to dzięki nim powstaje niepowtarzalna, harmonijna całość.
  • Wkładamy całe serce w to co robimy. Pracujemy efektywnie a przy tym dyskretnie. Przez cały czas pozostając Waszymi dobrymi doradcami, podpowiadającymi rozwiązania sprawdzone, ale przede wszystkim najlepiej dobrane do Waszej uroczystości.
  • Mieliśmy przyjemność gości w roli eksperta ds. organizacji ślubów i wesel, w mediach jak m.in. Dzień dobry TVN, TVP Katowice, Polskie Radio Kraków a także na łamach Forbes Travel i Strefy Biznesu Dziennika Zachodniego.
  • Członkostwo w Polskim Stowarzyszeniu Konsultantów Ślubnych to dla nas zaszczyt i zobowiązanie, potwierdzające najwyższą jakość usług.
  • Szanujemy czas naszych Par, stale poszukując praktycznych rozwiązań. Stworzyliśmy dedykowany system informatyczny PLANER, wspomagający zarządzanie listą gości.
  • Zajmujemy się organizacją ślubów i wesel, głównie w Krakowie i Katowicach, od 2009 roku, co czyni nas w województwie śląskim agencją ślubną o najdłuższym stażu. W tym czasie (do 2018 r.), zrealizowaliśmy około 180 uroczystości ślubno – weselnych. Mamy nadzieję, że i Wy wkrótce dołączyć do grona Par, które obdarzyły nas zaufaniem. Poznajcie ich opinie na nasz temat.
GLAMOUR EVENT WEDDING ACADEMY
Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych
Zankyou International Wedding Awards