O nas

Wedding Planner

… i żyją długo i szczęśliwie

Dawno, dawno temu, za wieloma górami, gdzieś pomiędzy oceanami, pewien chłopak i pewna dziewczyna spojrzeli sobie w oczy zupełnie inaczej niż w oczy kogokolwiek wcześniej… Tak zaczęła się miłość tak wielka, że zechcieli być ze sobą już zawsze. Zapragnęli wziąć ślub. I najlepiej, by był jak z bajki.

Właśnie dla takich wyjątkowych Par, które mają swoje ślubne marzenia, tworzymy wyjątkowe uroczystości. Z niezwykłą dbałością o szczegóły, z pasją i zaangażowaniem kreujemy chwile, które na zawsze mają być dla Was wspaniałym wspomnieniem. Planujecie wesele polskie a może międzynarodowe? Ekskluzywne czy czarujące prostotą? Powiedzcie nam, co jest dla Was najważniejsze. Konsultant ślubny zamieni Wasze marzenia w najpiękniejsze wspomnienia.

Kilka słów o pracy konsultantów ślubnych

Kiedy 10 lat temu (2009) zakładałam GLAMOUR EVENT, nawet się nie spodziewałam, ile wyzwań mnie czeka. Ani Pary Młode, ani usługodawcy nie byli gotowi na taką rewolucję, jaką jest współpraca z kimś, kto ma wizję tworzenia wyjątkowych, dopracowanych w szczegółach ślubów i wesel. Jako wedding planner przecierałam więc szlaki, latami odmieniając podejście do organizacji wesel. Dziś uroczystości ślubne wyglądają zupełnie inaczej, a ja z dumą mogę te 10 lat podsumować mówiąc, że warto było. Praca moja i mojego zespołu wymaga wielu starań, uważności, umiejętności organizacyjnych i bez liku innych kompetencji. Nie ma jednak dla mnie większej satysfakcji, niż ta płynąca z pewności, że jest ona źródłem niepowtarzalnej i czystej radości Pary Młodej.

Karolina Ostachowicz

Wedding planner – kurs, szkolenie

Jesteś zainteresowany/a pracą jako wedding planner? Kurs organizowany przez GLAMOUR EVENT stanowi profesjonalne przygotowanie do tego zawodu. Pozwala poznać pracę od podszewki i nabyć doświadczenie w praktyce. Planowanie ślubów i wesel to wymagające zajęcie, dające równocześnie ogromną satysfakcję – w końcu tworzymy wyjątkowe wspomnienia na resztę życia... Zapraszamy każdego, kto chciałby działać jako konsultant ślubny. Szkolenie daje podstawy do prowadzenia własnej działalności, a z najlepszymi uczestnikami chętnie nawiążemy dłuższą współpracę.

Dlaczego warto wybrać nasze kursy i szkolenia?

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy jako konsultant ślubny. Kurs stanowi sumę naszej wiedzy i praktyki, związanych z każdym aspektem organizacji ślubów i wesel. Nie pokazujemy suchych schematów: zaplanowanie wesela to prawdziwa sztuka, która każdorazowo wymaga indywidualnego podejścia oraz wiele wyczucia i zaangażowania. Co jeszcze sprawia, że warto właśnie od nas dowiedzieć się, jak pracuje wedding planner?

Kurs organizowany jest m.in. w Katowicach, Krakowie i wielu innych miastach. Więcej informacji można uzyskać w zakładce „Szkolenia”.

Poznajmy się bliżej

Karolina Ostachowicz

Karolina Ostachowicz

Marzycielka mocno stąpająca po ziemi

Jestem mieszanką cech, które idealnie sprawdzają się w mojej pracy. Z jednej strony dusza artystyczna a z drugiej analityczny umysł. Wulkan pomysłów i jednocześnie detalistka do bólu. Jestem wrażliwa na detale bo to dzięki nim powstaje spójna, harmonijna całość. Zakochałam się w organizacji ślubów i wesel już w 2000r., kiedy to miałam okazję pracować przy organizacji niezwykłych uroczystości weselnych w Stanach Zjednoczonych. Uwielbiam przecierać ścieżki i szukać niekonwencjonalnych rozwiązań. Nie rzadko staję na głowie, aby móc zrealizować teoretycznie niemożliwe. Jestem miłośniczką jogi, która pozwala mi znaleźć równowagę, spokój i uważność w niezwykle wymagającej, wielowątkowej i pełnej emocji pracy.

Jestem pomysłodawczynią i założycielką agencji ślubnej GLAMOUR EVENT WEDDING PLANNERS, agencji OrganizujemySlub.pl, SlubSymboliczny.pl a także inicjatorem agencji kreatywnej SesjeStylizowane.pl. Jestem członkiem elitarnego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, zrzeszającego najlepsze agencje ślubne z całego kraju.

Jako założycielka i trenerka Akademii GLAMOUR EVENT (wpisanej do Rejestru Instytucji Szkoleniowych - 2.24/00401/2017), od 2017 szkolę nowe zastępy konsultantów ślubnych, dzieląc się swoim doświadczeniem. Co ważne, szkolenia uzyskały rekomendację Polskiego Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych.

Wielokrotnie na zaproszenie uznanych mediów, miałam zaszczyt występować w roli eksperta ds. ślubów i wesel. Gościłam m.in. w Dzień dobry TVN, TVP Katowice, Polskim Radio Kraków, na łamach Forbes Travel itp.

Jestem mieszanką cech, które idealnie sprawdzają się w mojej pracy. Z jednej strony dusza artystyczna a z drugiej analityczny umysł. Wulkan pomysłów i jednocześnie detalistka do bólu. Jestem wrażliwa na detale bo to dzięki nim powstaje spójna, harmonijna całość. Zakochałam się w organizacji ślubów i wesel już w 2000r., kiedy to miałam okazję pracować przy organizacji niezwykłych uroczystości weselnych w Stanach Zjednoczonych.

Uwielbiam przecierać ścieżki i szukać niekonwencjonalnych rozwiązań. Nie rzadko staję na głowie, aby móc zrealizować teoretycznie niemożliwe. Dlatego też moja agencja ślubna, jako pierwsza na rynku w Polsce, wprowadziła komercyjne śluby symboliczne i szkoliła mistrzów ceremonii a także zrealizowała śluby zagraniczne w Paryżu i na greckich wyspach.

Jestem miłośniczką jogi, która pozwala mi znaleźć równowagę, spokój i uważność w niezwykle wymagającej, wielowątkowej i pełnej emocji pracy. Mata to miejsce gdzie uczę się lepiej rozumieć świat, innych ludzi jak również lepiej poznaję siebie. Lubię aktywnie spędzać czas, dobrą fotografię i zdrową kuchnię.

Milena Wocial

Milena

Estetka o twórczej duszy, wierząca w ideały

W pracy, jak i w życiu prywatnym, jestem indywidualistką. Nie podążam za schematami, przeciwstawiam się rutynie, zawsze szukam niebanalnych, nowatorskich rozwiązań. Takie działanie przynosi mi wiele satysfakcji i sprawia, że czuję się spełniona. Cenię sobie wolność myśli, swobodę, a także naturalność. Zajmuję się tworzeniem niepowtarzalnych stylizacji ślubno-weselnych, opracowuję motyw przewodni przyjęcia oraz wszelkie detale, które tworzą harmonijną całość. Mimo głowy pełnej niesztampowych rozwiązań i kreatywnych pomysłów, jestem otwarta na wszelkie propozycje ze strony Narzeczonych. Przywiązuję ogromną wagę do tego, o czym marzą Narzeczeni, więc bycie dobrym rozmówcą i słuchaczem niezwykle ułatwia mi to zadanie.

W pracy, jak i w życiu prywatnym, jestem indywidualistką. Nie podążam za schematami, przeciwstawiam się rutynie, zawsze szukam niebanalnych, nowatorskich rozwiązań. Takie działanie przynosi mi wiele satysfakcji i sprawia, że czuję się spełniona. Cenię sobie wolność myśli, swobodę, a także naturalność.

Zajmuję się tworzeniem niepowtarzalnych stylizacji ślubno-weselnych, opracowuję motyw przewodni przyjęcia oraz wszelkie detale, które tworzą harmonijną całość. Mimo głowy pełnej niesztampowych rozwiązań i kreatywnych pomysłów, jestem otwarta na wszelkie propozycje ze strony Narzeczonych. Przywiązuję ogromną wagę do tego, o czym marzą Narzeczeni, często skrycie, więc bycie dobrym rozmówcą i słuchaczem niezwykle ułatwia mi to zadanie. To wszystko pozwala mi projektować i tworzyć wizje, urzeczywistniając przy tym te wielkie, zjawiskowe marzenia, dotyczące najpiękniejszych chwil w życiu.

Uwielbiam klasykę, ponadczasowość, a także minimalizm, ale coś co najbardziej pochłania moją uwagę, to miksowanie różnych gatunków. Pozwala mi to na uzyskanie indywidulanego charakteru uroczystości, szytego na miarę. Jestem osobą lubiącą estetykę, przywiązującą uwagę do detalu i szczegółu.

Ukończony profil dotyczący kreowania wizerunku oraz stylizacji, a także wszelkie kursy, warsztaty i sesje, obudziły we mnie pokłady niekończącej się pomysłowości i inwencji twórczej. Jestem także absolwentką szkolenia „Perfekcyjny Konsultant Ślubny” w Akademii GLAMOUR EVENT.

Podróże, poznawanie nowych kultur i osobowości, to coś co niezmiernie mnie inspiruje. Wąskie, pełne klimatu uliczki, francuska muzyka oraz chałwowe parfait, którego nigdy nie odmawiam. W wolnym czasie wybieram wszelkie formy relaksacji , uwielbiam jogę, odprężające melodie, zapach świec, długie spacery. Jeszcze nie tak dawno wybrałabym ciekawy kryminał, teraz bliżej mi ku literaturze dotyczącej rozwoju osobistego, motywacji, a także szczęścia.

Agnieszka Tarasewicz

Agnieszka

Detalistka lubiąca niekonwencjonalne pomysły

Jestem osobą bardzo zaangażowaną w to co robię, ciekawą nowych wyzwań i doświadczeń. Nie lubię rutyny, dlatego nie boję się realizować nawet tych najbardziej niekonwencjonalnych pomysłów. Wkładam całe serce w powierzone mi zadania i czerpię niesamowitą satysfakcję, gdy efektami swojej pracy jestem w stanie wywołać uśmiech i zadowolenie Par Młodych. Zwracam bardzo dużą uwagę na szczegóły. Zarówno w pracy jak i w życiu osobistym, wszystko mam dopięte na ostatni guzik.

Moją przygodę z tematyką ślubną rozpoczęłam w 2016 roku od podjęcia nauki na kierunku Organizator Imprez Ślubnych. Szybko okazało się, że spełnianie ślubnych marzeń Par Młodych, to moje powołanie.

Jestem osobą bardzo zaangażowaną w to co robię, ciekawą nowych wyzwań i doświadczeń. Nie lubię rutyny, dlatego nie boję się realizować nawet tych najbardziej niekonwencjonalnych pomysłów. Wkładam całe serce w powierzone mi zadania i czerpię niesamowitą satysfakcję, gdy efektami swojej pracy jestem w stanie wywołać uśmiech i zadowolenie Par Młodych. Zwracam bardzo dużą uwagę na szczegóły. Zarówno w pracy jak i w życiu osobistym, wszystko mam dopięte na ostatni guzik.

Cechuje mnie otwartość, pomysłowość i poczucie humoru. Lubię ludzi z prawdziwą pasją, ciekawych świata i inspirujących. Zawodowo nadaję na tych samych falach z osobami, które są elastyczne i chętne do przełamywania utartych standardów

Na co dzień jestem niepoprawną romantyczką interesującą się tańcem, książką i dobrym kinem. Pasjonują mnie również podróże. Poznawanie nowych miejsc oczyszcza umysł i inspiruje mnie do kreatywnego działania.

Jestem absolwentką szkolenia „Koordynator Weselny” w Akademii GLAMOUR EVENT.

Marzena

Marzena

Realistka kochająca piękno, elegancję i prostotę

Zaangażowanie i wyzwanie to cechy, które towarzyszą mi w codziennej pracy Konsultantki. Jestem marzycielką, która w swojej pracy stawia na estetykę i detale, trzymając rękę na pulsie w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Kocham ludzi i czerpię od nich pozytywną energię, która mnie napędza. Potrafię słuchać, dlatego odpowiadam na potrzeby Młodych Par, ubierając ich słowa w harmonijną, spójną całość, tworząc wspólnie z nimi, ich Jedyny, Najpiękniejszy Dzień w Życiu.

Chcesz wiedzieć więcej?

  • Uwielbiamy personalizować uroczystości. To nasza pasja. Przywiązujemy dużą wagę do detali, bo to dzięki nim powstaje niepowtarzalna, harmonijna całość.
  • Wkładamy całe serce w to co robimy. Pracujemy efektywnie a przy tym dyskretnie. Przez cały czas pozostając Waszymi dobrymi doradcami, podpowiadającymi rozwiązania sprawdzone, ale przede wszystkim najlepiej dobrane do Waszej uroczystości.
  • Mieliśmy przyjemność gości w roli eksperta ds. organizacji ślubów i wesel, w mediach jak m.in. Dzień dobry TVN, TVP Katowice, Polskie Radio Kraków a także na łamach Forbes Travel i Strefy Biznesu Dziennika Zachodniego.
  • Zajmujemy się organizacją ślubów i wesel, głównie w Krakowie i Katowicach, od 2009 roku, co czyni nas w województwie śląskim agencją ślubną o najdłuższym stażu. W tym czasie (do 2018 r.), zrealizowaliśmy około 350 uroczystości ślubno – weselnych. Mamy nadzieję, że i Wy wkrótce dołączyć do grona Par, które obdarzyły nas zaufaniem. Poznajcie ich opinie na nasz temat.
GLAMOUR EVENT WEDDING ACADEMY
Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych
Zankyou International Wedding Awards