Zamieniamy Wasze marzenia w najpiękniejsze wspomnienia
Tworzymy historię Waszej niepowtarzalnej miłości
Jesteście gotowi spełnić ślubne marzenia?
Zamieniamy Wasze marzenia w najpiękniejsze wspomnienia
Tworzymy historię Waszej niepowtarzalnej miłości
Jesteście gotowi spełnić ślubne marzenia?

SDE – przeżyjmy to jeszcze raz! Agnieszka i Maciej


Dziesiątego września, kiedy ciemne chmury zbierały się na niebie, Aga i Maciej przygotowywali się do swojego ślubu. Ich Goście w spokojnej atmosferze przybywali na aperitif (szampan, przekąski, ale i najsmaczniejsze lody!) do starannie wypielęgnowanego ogrodu w Rezydencji. Natomiast, kiedy Para Młoda pojawiła się w tym pięknie ukwieconym ogrodzie, gdzie miała miejsce Ich ceremonia zaślubin, wraz z Nimi pojawiły się ciepłe promienie słońca i iście letnia aura! Absolutnie wszystko szło zgodnie z planem – tak jak to zaplanowałyśmy! ?

Fot. PRIMEPHOTO
Fot. PRIMEPHOTO

Sceneria wyglądała obłędnie – wielkie łuki kwiatowe, piękne kompozycje w bieli z dodatkiem chabru, altana pośród drzew i szykowny biały dywan.

Fot. PRIMEPHOTO
Fot. PRIMEPHOTO

Dwoje młodych dżentelmenów w okularach sypiących kwiaty.. I ONI – uśmiechnięci, ale i niesamowicie wzruszeni! Wśród swoich najbliższych Aga i Maciej odczytali piękne przysięgi, płynące prosto z serca. Czy Aga zgodziła się oddać ostatni kawałek czekolady Maćkowi? TAK! Czy On zgodził się na kolejnego ukochanego pupila? Oczywiście! I to jest właśnie miłość! ?

W rytmie „Happy” Pharella Williams’a wkroczyli na nową, wspólną drogę, pełną miłości!

Po tradycyjnym powitaniu Młodej Pary, po szablowaniu szampana, głośnym toaście i po obiedzie - Aga i Maciek zatańczyli swój pierwszy taniec w chmurach dymu. A zaraz po - zaprosili na scenę turniejową parę taneczną, Ninę i Dawida, którzy byli niesamowitą niespodzianką dla wszystkich weselnych Gości! Och, co tam się działo – rumba, samba, paso – doble! Ci młodzi ludzie niezwykle rozgrzali do tańca wszystkich Gości!

Strefa chillout sprawdziła się świetnie – Goście chętnie wykorzystywali tę chwilę wytchnienia na rozmowy z bliskimi, smakując ręcznie robionych trufli i pralin przy filiżance kawy. Wszyscy mieli również okazję skorzystać z foto-lustra, a następnie zostawić kilka słów dla Agi i Macieja w Księdze Gości, która w piękny sposób będzie przywoływała wszystkie wspomnienia.

O magicznej północy Aga i Maciej zaprosili Gości na pokaz Same Day Edit. Dzięki SDE wszyscy mieli okazję przeżyć ten wspaniały dzień raz jeszcze. To były absolutnie niezwykłe emocje i wzruszenie, odbierające mowę.

Projekcja ta spotęgowała wdzięczność za to, że Aga i Maciej mają siebie, że mają takich wspaniałych ludzi wokół oraz że ten wymarzony dzień okazał się piękniejszy od marzeń... ❤️

Uroczystość zaślubin poprowadziła Asia, która należy do naszego team'u zaufanych, profesjonalnych oraz doświadczonych Mistrzów Ceremonii. Po więcej informacji zapraszamy na: www.SlubSymboliczny.pl.