Zamieniamy Wasze marzenia w najpiękniejsze wspomnienia
Tworzymy historię Waszej niepowtarzalnej miłości
Jesteście gotowi spełnić ślubne marzenia?
Zamieniamy Wasze marzenia w najpiękniejsze wspomnienia
Tworzymy historię Waszej niepowtarzalnej miłości
Jesteście gotowi spełnić ślubne marzenia?

Jesienny ślub humanistyczny Manueli i Philipp’a

Czy plenerowy ślub humanistyczny w październiku to dobry pomysł? Biorąc pod uwagę przepiękne zdjęcia autorstwa Kasi i Marcina z KAMA Weddings, nasza odpowiedź jest jednomyślna – tak! Co poza pięknymi zdjęciami przemawia za takim pomysłem i gdzie go zrealizować? Na te inne pytania znajdziecie odpowiedź w naszym artykule.

Ślub humanistyczny w plenerze.

Przygotowania do dnia ślubu Manueli i Philipp’a zaczęliśmy z rocznym wyprzedzeniem. Parze zależało na pięknym miejscu zaślubin symbolicznych i pod tym kątem przebiegały poszukiwania idealnego obiektu. Z uwagi na fakt, że Para oraz goście mieli przylecieć do Polski na ślub, nie miało większego znaczenia to czy wydarzenie odbędzie się w woj. śląskim czy mazowieckim czy małopolskim. Jednym z istotnych warunków, które powinien spełniać obiekt była dobra komunikacja z lotniskiem. Po weekendzie spędzonym na wizytach i długich rozważaniach, wybór padł na doskonale nam znany hotel Rezydencja Luxury w Piekarach Śląskich.

 

ślub humanistyczny katowice
Fot. KAMA Weddings. Ślub humanistyczny w ogrodzie.

 

W tajemnicy przyznamy Wam, że uwielbiamy to miejsce. A magiczny ogród Rezydencji to bardzo często sceneria najpiękniejszych naszych realizacji. I tym razem, pięknie zadbamy ogród w stylu angielskim zaprezentował się w pełnej krasie. Jesienią barwy zmieniają się na ciepłe beże, pomarańcze, brązy. A przy tym nadal pozostaje bardzo zielony.

Z uwagi na datę ślubu (16 października), pogoda stanowiła pewną niewiadomą ale nauczeni, że od lat sprzyja nam szczęście w tej kwestii, ze spokojem obserwowaliśmy prognozy pogody. Te z kilkudniowym wyprzedzeniem straszyły temperaturą ok. 5C i ulewnymi deszczami. Zatem możecie sobie wyobrazić jak niezmiernym zaskoczeniem dla Pary Młodej i dla gości, którzy przylecieli do Polski kilka dni przed ślubem, była niespodzianka w postaci ok 20C oraz bezchmurnego nieba. Magii całości dodały roje biedronek, które zleciały się w miejsce, z którego wychodziła Panna Młoda. I tak oto, skąpani w ciepłych (ale już nie gorących, wakacyjnych) promieniach słońca, goście przyjemnie spędzili wczesne popołudnie w ogrodzie.

 

ślub humanistyczny katowice
Fot. KAMA Weddings. Ślub symboliczny w altanie.

 

Jak potoczyłyby się wydarzenia z dnia ślubu Manueli i Philipp’a gdyby jednak pogoda nam nie dopisała? Oczywiście mieliśmy w zanadrzu, przygotowany plan B. Kolejnym atutem hotelu Rezydencja jest dobrze prezentująca się Sala Bankietowa, która stanowi rezerwę na wypadek niepogody. Pewnym wyzwaniem było pogodzenie montaży atrakcji dodatkowych, które planowaliśmy na Sali Bankietowej. Jednak mogliśmy liczyć na dobrą współpracę i wyrozumiałość ze strony personelu, który przystał na nasze nietypowe rozwiązania.

 

ślub humanistyczny katowice
Fot. KAMA Weddings. Ślub humanistyczny w plenerze.

 

Wesele międzynarodowe na śląsku.

Mając sprecyzowaną datę oraz wybrany obiekt, mogliśmy przystąpić do dalszej organizacji ślubu i wesela Manueli i Philipp’a. Kolejnym krokiem było przygotowanie szczegółowego budżetu aby Pary Młoda mogła świadomie podejmować decyzje dotyczące wyboru usługodawców ślubnych. Po opracowaniu i omówieniu budżetu, zabraliśmy się za dobór najlepszych usługodawców, którzy będą mogli spełnić ślubne marzenia naszej międzynarodowej Pary. Po otrzymaniu rekomendacji Manuela i Philipp dokonali wyboru i tak stworzyliśmy dedykowany zespół profesjonalistów, bez których realizacja marzeń ślubnych byłaby niemożliwa.

 

ślub humanistyczny katowice
Fot. KAMA Weddings. Organizacja wesel Katowice.

 

Niemieckojęzyczny konferansjer, niemieckojęzyczni barmani, somalier, florystka, papeteria ślubna, fryzjerzy, wizażyści, wypożyczalnia dekoracji, atrakcje dodatkowe, no i oczywiście niezawodni reportażyści.

Dzięki kompleksowej ofercie hotelu Rezydencja wiele usług zostało zrealizowanych bezpośrednio przez obiekt, w tym spektakularny tort weselny oraz oryginalny bufet Wielkiego Gatsby’ego.

 

ślub humanistyczny katowice
Fot. KAMA Weddings. Bufet słodki.
ślub humanistyczny katowice
Fot. KAMA Weddings. Tort weselny

 

Film i fotografia ślubna.

Jednym z ważniejszych elementów procesu organizacji dnia ślubu jest dobór fotografa i filmowca. W przypadku tych usługodawców zachęcamy Pary Młode do kierowania się w procesie decyzyjnym bardziej sercem niż rozumem. Film i fotografia pozostają z Parą na całe życie i stanowią najważniejszą pamiątkę z dnia ślubu. Styl pracy reportażystów oraz efekt końcowy powinny być idealnie dopasowane do preferencji Pary. Wybór Manueli i Philipp’a padł na Kasię i Marcina – duet tworzący markę KAMA Weddings. Z uwagi na wybrany zakres usług, w dniu ślubu z Kasią i Marcinem pracował dodatkowy filmowiec.

Kasia i Marcin wyczarowali przepiękne wspomnienia dla naszej Pary, zresztą sami zobaczcie teledysk ślubny ich autorstwa:

 

A po więcej zdjęć z pięknego dnia ślubu Manueli i Philipp’a, zapraszamy tutaj