We will turn your dreams into the most beautiful memories
We create a story of your unique love
Are you ready to meet your wedding dreams?
We will turn your dreams into the most beautiful memories
We create a story of your unique love
Are you ready to meet your wedding dreams?

Opinions

Your smile and, at the same time, peace of mind on your wedding day are the most important for us. Thank you for your trust and the opportunity to be part of such an important event for you. Thank you for hours, weeks and months spent together. We are delighted that you are happy and proud of the results of our work. Thank you for helping us to create our story, written in your words.

Alex & Benni

Karolina, at this point we would like to thank you from the bottom of our hearts for the perfect planning & organization of our international wedding. Thanks to your support, it has become THE dream wedding that we have always wished for.

Marta & Chris

We had a dream to be married in our way, exactly our way... Karolina, you have been very very special in your approach to us, our needs, our lack of timing, and constant questions…  We miss you already! 

Kasia & Benn

It was clear this was more than just a job to Karolina, she took the time to get to know what we wanted, our likes and dislikes and the needs of our guests from the start. She made lots of recommendations based on her experience to help our wedding run smoothly.

Sabine & Alex

Wenn wir könnten würden wir unseren schönsten Tag im Leben einfach immer und immer wieder erleben wollen - wir könnten schon wieder weinen! In der langen Zeit bist du uns so sehr ans Herz gewachsen - was werden wir jetzt bloß ohne dich machen.

Agata & Adam

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie pozwala spać spokojnie zarówno w czasie przygotowań do zaślubin i wesela jak i podczas samej uroczystości. Karolina dba o każdy szczegół, podsuwa bardzo ciekawe pomysły, jest otwarta i cierpliwa, niezawodna w każdej sytuacji.

Ania & Paweł

Współpraca z Mileną, to czysta przyjemność i przeogromna pomoc. Dzięki Niej na czas zostały wybrane wszelkie dodatki, w tym dopasowana idealnie do stylu uroczystości papeteria. Kontakt w każdej chwili szybki i bezproblemowy.

Alicja i Kamil

Serdecznie polecamy Milenę! Jej profesjonalizm, przyjazne podejście do klienta sprawiły, że ten tak oczekiwany, ale jednak nie oszukujmy się pełen stresu dzień, stał się najlepiej zaplanowanym, zorganizowanym w najmniejszym szczególe wydarzeniem, które zapamiętamy do końca życia!

Danusia & Darek

Karolina posiada wszystkie atuty konsultantki ślubnej (a nawet nadto!). Jest niezwykle zaangażowaną i zorganizowaną osobą, przypilnowała każdej, nawet najmniejszej drobnostki, przygotowana była na wszystko (łącznie z wylewającą się colą na suknię ślubną).

Wiesława & Łukasz

Dziękujemy bardzo za zorganizowanie naszego ślubu, który odbył się w Paryżu. Podczas współpracy Pani Karolina dawała nam bardzo cenne i klarowne wskazówki. Ślub odbył się tak jak zaplanowaliśmy. Sami z pewnością nie zorganizowalibyśmy w tak krótkim czasie ślubu w tym wymarzonym miejscu.

Zuzanna & Kamil

Już podczas pierwszego spotkania Pani Karolina dała się poznać jako osoba niezwykle miła, kulturalna, taktowna, zawsze uśmiechnięta i tryskająca poczuciem humoru. Niebawem stało się całkiem jasne, że lubi swoją pracę, a co dla nas najważniejsze - bardzo dobrze ją wykonuje.

Kasia & Krzyś

Nigdy w życiu nie zrobilibyśmy tego w taki sposób sami! To naprawdę duże szczęście, że trafiliśmy na firmę, która w taki osobisty i pełen zaangażowania sposób, potraktowała nasz najważniejszy w życiu dzień.

Asia & Michał

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za organizację wszystkiego, od najmniejszego szczegółu. Całokształt przerósł nasze oczekiwania! Nie było standardowo, a było cudownie! Codziennie przypominamy sobie nawzajem jak wspaniale spędziliśmy czas i jak dobrze się bawiliśmy.

Kasia & Romek

Ogrom spraw jakie są do załatwienia przy weselu potrafi przytłoczyć każdego, ale z pomocą Pani Karoliny wszystko przebiegło sprawnie. Zawsze otwarta, słuchająca, dostosowująca się a zarazem przedstawiająca swoje zdanie, opinii - przy czym zawsze to do nas należała ostateczna decyzja.

Ewa & Paweł

Efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkie nasze pomysły zostały spięte w jedną spójną całość i doprawione mnóstwem dodatkowych "smaczków". Ostatecznie nasza uroczystość była jak z bajki - piękna, wzruszająca i zachwycająca najdrobniejszymi detalami.